Krásný a nezapomenutelný vzhled na svatbě: Tipy na dokonalý svatební účes!

Účes Na Svatbu

Proč si nevyzkoušet nějaký elegantní účes při své svatbě? Zde najdete inspiraci a tipy na to, jak si připravit dokonalý účes pro ten nejdůležitější den vašeho života. Od klasických stylů po moderní variace, tady je vše, co potřebujete vědět o účesech na svatbu.

Výběr účesu podle stylu svatby

Pokud se blíží den vaší svatby, hledání dokonalého účesu může být náročné. Nicméně, jestliže zvažujete různé styly svatebních účesů, mohou vám přinést inspiraci pro to správné rozhodnutí. Existuje celá řada faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru správného stylu na den vašeho sňatku - od délky a typu vlasů po obecnou atmosféru vaší svatby.

Zde jsou některé návody pro různé styly svatebních účesů:

1) Romantický styl - pokud máte rádi feminine a romantický look, pak zkuste styling s kadeřemi nebo lehkými kadeřemi. Tento styl se hodí pro venkovní svatby nebo venue s květinovou dekorací.

2) Klasický styl - pokud máte raději jednoduchost a čistotu, pak byste mohli zvolit klasickej look jako např. drdol. Tento styl se hodí ke formálním a elegantním svatbám.

3) Vintage styl - pokud toužite po retro vzhledu tak zkuste 50-t léta a pin-up style. Tohle téma je dobré pro venkovní svatby a retro jarmarky.

Vyzkoušejte několik různých stylů a najděte ten, který nejvíce odpovídá vám a vaším představám o tom, jak by měl vypadat váš svatební den. Ať už se rozhodnete pro elegantní drdol, romantické kadeře nebo retro look, bude zajištěno, že budete vypadat absolutně fantasticky!

Délka vlasů a vhodné účesy

Pro svatební den je velmi důležité nejen vybrat si vhodné šaty, ale také přemýšlet o tom, jaký účes by k nim nejlépe ladil. Délka vlasů hraje v tomto případě roli, protože některé účesy jsou vhodnější pro krátké vlasy a jiné zase pro dlouhé. Pokud máte kratší vlasy, můžete zvolit elegantní kulatý účes nebo romantickou kadeřavou variantu. U delších vlasů jsou pak populární boho styl s květinovými ozdobami nebo klasický drdol zdobený perličkami či sponečkami. V každém případě je důležité si dopřát profesionální pomoc a nenechat nic náhodě. Nádherný účes totiž dokáže celkově doladit vaše vzhled a navíc dodat na sebevědomí.

Doporučené účesy pro nevěsty s krátkými vlasy

Pokud máte krátké vlasy a plánujete svatbu, nezoufejte! Existuje mnoho účesů, které jsou vhodné pro nevěsty s kratšími vlasy. Zde je několik doporučených stylů:

1. Pixie účes s ozdobnými sponkami - Tento účes je moderní a hravý. Dokonale hodí malé květinové ozdoby, třpytky nebo sponky se zlatým či stříbrným odleskem.

2. Bob s postranním přechodem - Jemné kadeře vytvořené pomocí kulmy dokážou tento účes udělat velmi elegantním. Pro dramatický efekt doporučujeme postranní přechody.

3. Klasická rovná či kulatá pixie - Varianty tohoto jednoduchého účesu nabízejí spoustu možností zdobení čelenky a dalších ozdob.

Nevěsty s krátkými vlasy si tedy mohou být jisté, že na svatbách budou vypadat velmi dobře, bez ohledu na délku svých vlasů!

Doporučené účesy pro nevěsty se středně dlouhými vlasy

Pokud hledáte inspiraci na svůj svatební účes a máte středně dlouhé vlasy, máme pro vás několik doporučení. Zvažte například romantický půvab kadeřavých vlasů s pramínky zapletenými do korunky nebo elegantní drdol zdobený květinami. Pro moderní a stylovou nevěstu mohou být vhodné asymetrické účesy, například kaskády copánků do jedné strany hlavy nebo odvážné kombinace různých typů drdolu. Nezapomeňte také na praktičnost, při výběru účesu zvažte, zda pro váš den vydrží bez nutnosti opravy celou noc. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv styl, vaše středně dlouhé vlasy určitě budou krásně zdobit váš svatební den.

Doporučené účesy pro nevěsty s dlouhými vlasy

Pokud hledáte inspiraci pro dokonalý svatební účes s dlouhými vlasy, máme pro vás řadu doporučení. Nechte se inspirovat tradičními i moderními stylem, které nejenže dokonale ladí s vaším šatem a make-upem, ale také vás budou cítit pohodlně a krásně po celý den. Od romantických kadeřavých vlasů po elegantní drdoly a ozdobené copánky - zde najdete ideální účes pro váš velký den!

Výběr doplňků k účesu

Pokud se chystáte na svatbu, víme, že výběr správného účesu je jedním z klíčových prvků pro dokonalý vzhled. Nicméně nezapomínejte na doplňky, které mohou váš účes doplnit a udělat z něj dokonalý. Vyberte si například květinovou ozdobu do vlasů nebo nádherný saténový stužkový pásek, který skvěle ladí s vaším šatem. Nebo co takhle romantické perličky či elegantní čelenku? Prohlédněte si naši nabídku doplňků k účesu a najděte ty pravé k vašemu unikátnímu stylu!

Sestavení harmonického celku s make-upem a šaty

Sestavení harmonického celku pro svatební den není jen o dokonalém účesu. Důležitým prvkem jsou také make-up a vhodně zvolené šaty. V této příručce vám ukážeme, jak se správně sestavit a vybrat ty nejlepší kousky, aby váš vzhled na svatbě byl dokonalý od hlavy až k patě. Od jednoduchých upravených vlasů po složité květinové korunky, tento průvodce vás provede možnostmi účesů pro svatební den a poradí, jak je sladit se správným typem make-upu a šatů. S pomocí nás budete vypadat jako princezna na své svatbě!

Závěr a důležité rady pro dokonalý svatební účes

Po dlouhých hodinách příprav je konečně tady - váš svatební den! Aby vaše vlasy byly dokonalé a vy jste strávili celý den bez jakýchkoliv problémů, připravili jsme pro vás několik důležitých rad na dokonalý svatební účes.

1. Vyberte si styl, který se k vám hodí

Ne každý styl účesu ladí ke každému typu obličeje. Proto si dejte čas na to, abyste vybrali styl účesu, který nejenže vypadá skvěle, ale také se bude skvěle hodit k vaší tváři a celkovému stylu oblečení.

2. Dejte vlasy předběžnou péči

Je důležité připravit vlasy na náročný den. Pár dní před svatbou si nechte zastřihnout konečky a použijte hydratační masky nebo oleje, abyste zajistili plnost a lesk vašich vlasů.

3. Otestujte svůj účes

Myslete na to testovat váš účes předem! Mnoho salonů nabízí zkoušku účesu před samotnou svatbou. Tím máte šanci vidět, jak bude váš účes vypadat a zkontrolovat, zda sedí vašemu stylu.

4. Volte jednoduchost

Problémy s čelenkou nebo upadávajícími vlasy jsou poslední věci, které chcete řešit na dně svatby. Proto volte účesy, které jsou jednoduché a snadno udržovatelné.

5. Vyzkoušejte květiny a další doplňky

Královna noci si zaslouží korunu! Různé ozdoby do vlasů, květiny a stuhy mohou být skvělým doplňkem k vašemu svatebnímu účesu.

Nyní víte, jak splnit svůj sen o dokonalém svatebním účesu. Pamatujte si tyto rady a buďte sebevědomá během celého dne!

Publikováno: 14. 04. 2023

Kategorie: krása

Autor: Veronika Sýkorová

Tagy: účes na svatbu | účes vhodný pro svatební den