Objevte exkluzivní vůně v parfumerii Notino Florentinum

Notino Florentinum

Historie Notino Florentinum: Přehled o vzniku a rozvoji parfumerie.

Notino Florentinum je jednou z nejprestižnějších parfumerií v Praze a má bohatou historii. Otevřela své dveře v roce 2018 jako součást luxusního nákupního centra Florentinum v centru města. Díky svému exkluzivnímu sortimentu a prvotřídnímu servisu si rychle získala oblibu mezi milovníky vůní. Parfumerie Notino Florentinum se stala symbolem elegance a kvality, která spojuje tradici s moderním přístupem k péči o tělo a duši.

Nabídka vůní: Popis sortimentu včetně značek a typů parfémů.

Notino Florentinum je známý svou širokou nabídkou vůní, která uspokojí každého milovníka parfémů. V sortimentu najdete renomované značky jako Chanel, Dior, Gucci či Yves Saint Laurent. Nabízí také širokou škálu typů parfémů od květinových a ovocných vůní po dřevité a orientální kompozice. Pro ženy i muže zde najdete tradiční klasiky i trendy novinky, které dodají vaší osobnosti jedinečný dotek elegance a harmonie. Každá lahvička skrývá příběh a emoce, které se stanou nedílnou součástí vašeho každodenního rituálu krásy.

Exkluzivní služby: Informace o osobním poradenství a výhodách pro zákazníky.

Notino Florentinum se pyšní exkluzivními službami pro své zákazníky. V parfumerii můžete využít osobního poradenství od odborníků, kteří vám pomohou vybrat tu správnou vůni dle vašich preferencí. Dále zákazníci mohou využít výhod jako jsou vzorky zdarma ke každému nákupu, možnost gravírování flakónů či speciální nabídky a akce pouze pro registrované členy Notino klubu. Těšit se můžete také na pravidelné workshopy a akce zaměřené na svět parfémů a péče o tělo.

Akční nabídky: Aktuální slevy a speciální akce dostupné v Notino Florentinum.

V Notino Florentinum se pravidelně konají speciální akce a slevy, které potěší každého milovníka vůní. V současné době můžete využít akční nabídky na vybrané parfémy a kosmetiku s atraktivními slevami a dárky ke každému nákupu. Navštivte parfumerii a nechte se unést vůněmi za skvělé ceny! Sledujte také sociální média Notino Florentinum pro informace o nadcházejících akcích a novinkách ve světě parfémů. Buďte stále v obraze a nezmeškejte žádnou výhodnou nabídku!

Kontaktní informace: Adresa, otevírací doba a možnosti nákupu v parfumerii.

Notino Florentinum je umístěno v srdci Prahy na adrese Na Příkopě 19, 110 00 Praha 1. Parfumerie je otevřena každý den od pondělí do neděle od 10:00 do 20:00, což poskytuje dostatek času pro nákup vůní a dalších produktů. Kromě fyzické prodejny má Notino také online obchod, kde si zákazníci mohou objednat své oblíbené vůně pohodlně z domova a využít rychlého doručení přímo k nim domů. Buďte součástí této exkluzivní parfumerie a objevte svou dokonalou vůni!

Publikováno: 21. 05. 2024

Kategorie: krása

Autor: Adelaide Landová

Tagy: notino florentinum | parfumerie