Objevte věčnost s novou vůní od Eternity - parfémová značka

Eternity

Historie značky "Eternity" a její zakladatelé.

Značka "Eternity" byla založena v roce 1988 manželi Calvinem Kleinem a Kelly Klein. Calvin Klein, americký módní návrhář, se proslavil minimalistickým stylem a inovativními vůněmi. Spolu s Kelly Klein, módní fotografkou, vytvořili ikonickou značku, která oslavuje lásku, rodinu a trvalé hodnoty. Parfém "Eternity" byl uveden na trh v roce 1988 a okamžitě se stal světovým bestsellerem díky svému čistému a elegantnímu složení.

Popis vůně a složení parfému "Eternity".

Parfém "Eternity" od stejnojmenné značky je ikonickou vůní, která oslavuje lásku, vášeň a věčnost. Tato květinová vůně byla uvedena na trh v roce 1988 a dodnes si udržuje svou popularitu. Složení parfému "Eternity" zahrnuje jemné tóny mandarinky, šalvěje, fialky, růže a jasmínu, doplněné dřevitými a ambrovými akordy. Tato harmonická kombinace vytváří elegantní a svůdnou vůni, která vyzařuje čistotu a romantiku.

Oblíbené produkty z řady "Eternity" a jejich recenze.

Mezi oblíbené produkty z řady "Eternity" patří například Eau de Parfum "Eternity for Women", který je ceněn pro svou elegantní a květinovou vůni s nádechem jasmínu a fialky. Recenzenti chválí dlouhotrvající efekt parfému a jeho schopnost přitahovat pozornost svou sofistikovaností. Dalším populárním produktem je Eau de Toilette "Eternity for Men", který kombinuje svěžest citrusových plodů s kořeněnými tóny dřeva a ambry. Muži oceňují jeho univerzálnost a mužnost, která vyzařuje z každého střiku.

Doporučení odborníků na krásu ohledně používání parfému "Eternity".

Doporučení odborníků na krásu ohledně používání parfému "Eternity" je jednoznačné - aplikujte ho na čistou pokožku, ideálně po sprše nebo koupeli, abyste zvýraznili jeho dlouhotrvající vůni. Doporučuje se také nanášet parfém na tzv. tepelné body těla, jako jsou krk, zápěstí nebo za ušima, kde se vůně lépe rozvine a bude delší dobu přítomná. Je důležité nepřehánět s množstvím parfému a vybírat správnou koncentraci podle příležitosti - například lehčí verzi pro denní nošení a intenzivnější pro večerní události.

Informace o dostupnosti a prodejních místech parfému "Eternity".

Parfémová značka "Eternity" je široce dostupná ve vybraných parfumériích, obchodech s luxusní kosmetikou a na internetu. Prodejní místa zahrnují prestižní obchodní řetězce jako jsou Douglas, Sephora nebo Notino. Kromě toho je možné zakoupit parfém "Eternity" také přímo na oficiálních webových stránkách značky Calvin Klein. Díky široké distribuční síti je tento ikonický parfém snadno dostupný pro všechny milovníky kvalitních vůní po celém světě.

Publikováno: 13. 03. 2024

Kategorie: krása

Autor: Aneta Dvořáková

Tagy: eternity | parfémová značka