Výhody filtračních lahví a konvic

Filtrování vody je nejen o čistotě, ale i o zdraví a chuti. Filtrační lahve a konvice nám nabízejí čerstvou vodu bez nežádoucích látek, což je skvělé při častém cestování i pro využití v domácnosti. Investujte do kvality své vody, investujete tím do vlastního zdraví!

Nemusíte kupovat balenou vodu

Lidé se často ptají, proč používat filtrační konvice. Vedle čistoty a zdravé vody můžete ušetřit za balenou vodu. Velmi často nemají zákazníci potuchy o tom, jak vlastně filtrační lahve nebo konvice pracují, a tak se místo toho tahají s balíky balené vody. To je ale pro domácnost, případně na chalupu či další místa velmi nepohodlné.

Pomocí filtračních konvic a lahví můžete mít čistou vodu doslova kdekoli. Ať už si ji načepujete doma z kohoutku nebo využijete vody na chalupě, filtr odvede svou práci a vy budete moci bez obav pít filtrovanou a čistou vodu.

Vhodné na výlety do přírody

V případě, že se řadíte mezi dobrodruhy, pak se vám budou jednoznačně hodit filtrační lahve. Můžete je brát všude s sebou, protože jsou jednoduše skladné. Vlezou se do baťohů, tašek nebo i do větší kapsy. Ať už dostanete kdykoli během svého výletu žízeň, můžete využít vodu z pramene. Tu přes filtrační lahev jednoduše přefiltrujete a opět získáte čistou a kvalitní vodu.

Pro velké cestovatele

To, že v některých především zahraničních destinacích není vhodné pít vodu z kohoutku je poměrně známý fakt. Pokud ale cestujete opravdu často, nemusí se z různých důvodů vyplácet kupovat vždy balenou vodu. Do svého kufru si nezapomeňte zabalit filtrační konvici.

Jejich design vám umožní ji dobře sbalit do menšího cestovního kufru. Už nemusíte řešit, kde budete kupovat balenou vodu nebo to, zda z kohoutku teče dostatečně kvalitní a čistá voda. Filtrační konvice nebo lahve toto dilema vyřeší za vás.

Výhodou pak je, že ani náhradní filtry neznamenají větší zátěž na místo v kufru nebo na jeho váhu. Vždy si tak s sebou přibalte nějaké náhradní filtry, abyste je mohli kdykoli vyměnit a mít tak jistotu, že pijete čistou a nezávadnou vodu.  

Publikováno: 05. 11. 2023

Kategorie: ženy

Autor: Aneta Dvořáková